O nas

Nasz gabinet

Nasz gabinet zrodził się z zamiłowania do fizjoterapii – to zainteresowanie i pasja nas połączyły. Ufamy, że właśnie rodzinna, domowa atmosfera wraz z profesjonalną opieką czynią to miejsce wyjątkowym i sprzyjają powrotowi do sprawności. 


Tworzymy miejsce przeznaczone dla pacjentów z dolegliwościami natury ortopedycznej oraz sportowców – leczenie bólu i przywracanie sprawności jest dla nas głównym celem rehabilitacji. Cały proces leczenia jest wyzwaniem zarówno dla nas jak i dla pacjentów – dlatego wierzymy, że nasza wspólna praca jest kluczowa dla odzyskania zdrowia. 


Pracujemy z wykorzystaniem nowoczesnych technik terapii manualnej, technik mięśniowo-powięziowych, terapii punktów spustowych, treningu stabilizacyjnego i funkcjonalnego. Stawiamy na ciągłą naukę i rozwój, więc lista stosowanych technik ciągle się wydłuża.

Nasz zespół

mgr Karolina Wierzbińska

Numer PWZFz: 47104

Sport jest obecny w moim życiu od najmłodszych lat. Trenując piłkę siatkową zrozumiałam jak ważną i fascynującą dziedziną jest Fizjoterapia, stąd wybór studiów i kierunku z którym chciałam związać swoje życie. Dzięki AWF Katowice rozpoczęłam przygodę z ludzkim ciałem. Uczyłam się o tym jak funkcjonuje, co go udoskonala, a co sprawia, że staje się coraz słabsze. W obecnych czasach – pęd życia, stres i brak codziennej aktywności sprawia, że ludzie stają się coraz słabsi wtedy na ich drodze pojawiamy się my – FIZJOTERAPEUCI.

mgr Wojciech Gandorski

Numer PWZFz: 44562

Fizjoterapia jest pasją mojego życia, dziedziną którą zainteresowałem się już jako nastolatek. Swoją ścieżkę rozwoju rozpocząłem od Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach. W trakcie studiów zacząłem rozwijać swoje możliwości biorąc udział w licznych kursach. Doświadczenie w pracy z pacjentami i sportowcami zdobywałem w kilku bielskich placówkach – w Reha-Formie, Centrum Widzyk, oraz EPO Recovery&Sport.

Scroll to Top