mgr Wojciech Gandorski

O mnie

Numer PWZFz:  44562

Fizjoterapia jest pasją mojego życia, dziedziną którą zainteresowałem się już jako nastolatek. Swoją ścieżkę rozwoju rozpocząłem od Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach. W trakcie studiów zacząłem rozwijać swoje możliwości biorąc udział w licznych kursach. Doświadczenie w pracy z pacjentami i sportowcami zdobywałem w kilku bielskich placówkach – w Reha-Formie, Centrum Widzyk, oraz EPO Recovery&Sport.

Sport również jest ważną dziedziną mojego życia, w młodości trenowałem pływanie, interesowałem się też piłką nożną, narciarstwem i kolarstwem. W wolnym czasie nie boję się ubrudzić rąk w smarze leżąc pod samochodem, interesuję się również motocyklami.

Kwalifikacje:​

Medycyna Manualna wg koncepcji FRSc – dr Radosław Składowski

Akupunktura Master Tung – Maciej Ossowski

Bóle głowy w ujęciu FRSc

Ortopedyczna Terapia Manualna wg koncepcji Kaltenborna i Evjentha – moduły I-VIII, ukończone egzaminem i zdobyciem certyfikatu MT.

Terapia manualna i Igłoterapia w ujęciu klinicznym – Fizjopassion

Manipulacje Krótkodźwigniowe HVLA – Fizjosystem, Jöry Pauwels D.O.

The Redcord Education Program – Neurac 1

  • Dolna Część Ciała
  • Górna Część Ciała

Techniki energizacji mięśniowej cz. I – dr J. Ciechomski

Współczesne metody diagnostyki i leczenia tkanek miękkich. Mięśniowo – powięziowe rozluźniania cz. III – dr J. Ciechomski

Postępowanie diagnostyczno-terapeutyczne w dolegliwościach bólowych dolnego odcinka kręgosłupa – dr Mirosław Kokosz, mgr Witold Sodel

Warsztaty „Metody oceny motoryki podstawowej” – Reha-Forma

Konferencja „Neurodynamika – możliwości zastosowania i efekty terapii” – AWF Katowice

Scroll to Top