mgr Wojciech Gandorski

Wojciech Gandorski

O mnie

Numer PWZFz:  44562

Fizjoterapia jest pasją mojego życia, dziedziną którą zainteresowałem się już jako nastolatek. Swoją ścieżkę rozwoju rozpocząłem od Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach. W trakcie studiów zacząłem rozwijać swoje możliwości biorąc udział w licznych kursach. Doświadczenie w pracy z pacjentami i sportowcami zdobywałem w kilku bielskich placówkach - w Reha-Formie, Centrum Widzyk, oraz EPO Recovery&Sport.

Sport również jest ważną dziedziną mojego życia, w młodości trenowałem pływanie, interesowałem się też piłką nożną, narciarstwem i kolarstwem. W wolnym czasie nie boję się ubrudzić rąk w smarze leżąc pod samochodem, interesuję się również motocyklami.

Kwalifikacje:​

Medycyna Manualna wg koncepcji FRSc - dr Radosław Składowski

Akupunktura Master Tung - Maciej Ossowski

Bóle głowy w ujęciu FRSc

Ortopedyczna Terapia Manualna wg koncepcji Kaltenborna i Evjentha - moduły I-VIII, ukończone egzaminem i zdobyciem certyfikatu MT.

Terapia manualna i Igłoterapia w ujęciu klinicznym - Fizjopassion

Manipulacje Krótkodźwigniowe HVLA - Fizjosystem, Jöry Pauwels D.O.

The Redcord Education Program - Neurac 1

  • Dolna Część Ciała

  • Górna Część Ciała

Techniki energizacji mięśniowej cz. I - dr J. Ciechomski

Współczesne metody diagnostyki i leczenia tkanek miękkich. Mięśniowo - powięziowe rozluźniania cz. III - dr J. Ciechomski

Postępowanie diagnostyczno-terapeutyczne w dolegliwościach bólowych dolnego odcinka kręgosłupa - dr Mirosław Kokosz, mgr Witold Sodel

Warsztaty "Metody oceny motoryki podstawowej" - Reha-Forma

Konferencja "Neurodynamika - możliwości zastosowania i efekty terapii" - AWF Katowice

logo_rehabilitacja_na_leszczynach_akcept